LocalGov News (2.5.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: News
sl: Novice

en: Featured
sl: Izpostavljeno
