LocalGov News (2.5.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
