LocalGov News (2.5.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Categories
sv: Kategorier

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: True
sv: Sant

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
