LocalGov News (2.5.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: True
te: సత్యం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
