LocalGov News (2.5.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Feed
tr: Akış

en: True
tr: Doğru

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
