LocalGov News (2.5.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: All
bn: সমস্ত
