LocalGov News (2.5.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
