LocalGov News (2.5.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: True
ca: Cert

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: News
ca: Notícies

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
