LocalGov News (2.5.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: True
cs: Pravda (True)

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
