LocalGov News (2.5.1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Categories
cy: Categorïau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Feed
cy: Porth

en: True
cy: Gwir

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
