LocalGov News (2.5.1) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Categories
de: Kategorien

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Category
de: Kategorie

en: Feed
de: Newsfeed

en: True
de: Wahr

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: News
de: Neuigkeiten

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Featured
de: Hervorheben

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Related articles
de: Verwandte Artikel

en: Related news
de: Verwandte Ankündigungen

en: a:4:{s:5:"@type";s:12:"Organization";s:3:"@id";s:10:"[site:url]";s:4:"name";s:11:"[site:name]";s:3:"url";s:10:"[site:url]";}
de: a:4:{s:5:"@type";s:12:"Organisation";s:3:"@id";s:10:"[site:url]";s:4:"Name";s:11:"[site:name]";s:3:"url";s:10:"[site:url]";}
