LocalGov News (2.5.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
