LocalGov News (2.5.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Feed
eu: Jarioa

en: True
eu: Egiazkoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: News
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
