LocalGov News (2.5.1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Categories
gl: Categorías

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Feed
gl: Orixe

en: True
gl: Verdadeiro

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
