LocalGov News (2.5.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: True
hr: Istina

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
