LocalGov News (2.5.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: True
hy: Ճիշտ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
