LocalGov News (2.5.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Categories
id: Kategori

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Feed
id: Umpan

en: True
id: Benar

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: News
id: Berita

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Featured
id: Pilihan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
