LocalGov News (2.5.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Categories
is: Flokkar

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Feed
is: Veita

en: True
is: Rétt

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: News
is: Fréttir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
