LocalGov News (2.5.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Categories
jv: Kategori

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: True
jv: Bener

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
