LocalGov News (2.5.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
