LocalGov News (2.5.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Featured
lt: Svarbus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
