LocalGov News (2.5.1) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Categories
ms: Kategori

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Category
ms: Kategori

en: True
ms: Benar

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Featured
ms: Terserlah

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
