LocalGov News (2.5.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -
