LocalGov News (2.5.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Categories
oc: Categorias

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Feed
oc: Flux

en: True
oc: Verai

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: News
oc: Novèlas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
