LocalGov News (2.5.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Categories
os: Категоритæ

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
