LocalGov News (2.5.1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
