LocalGov News (2.5.1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته

en: Feed
fa: خوراک

en: True
fa: صحیح

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
