LocalGov News (2.5.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Categories
ro: Categorii

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Feed
ro: Flux

en: True
ro: Adevărat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Featured
ro: Recomandat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
