LocalGov News (2.5.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Categories
ru: Категории

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Feed
ru: Поток данных

en: True
ru: Истина

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: News
ru: Новости

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
