LocalGov News (2.5.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
