LocalGov News (2.5.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: True
sk: Pravda

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: News
sk: Novinky

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
