LocalGov News (2.5.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
