LocalGov News (2.5.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
