LocalGov News (2.5.1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: True
ta: சரி

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
