LocalGov News (2.5.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
