LocalGov News (2.5.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Categories
uk: Категорії

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Feed
uk: Канал

en: True
uk: Істина

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: News
uk: Новини

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
