LocalGov News (2.5.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: True
az: Həqiqət

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
