LocalGov News (2.5.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
