LocalGov News (2.5.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Categories
hi: वर्ग

en: Date
hi: तारीख

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: True
hi: सही

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Featured
hi: प्रदर्शित
