LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: taxonomy
be: таксанамія

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
