LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Services
cs: Služby

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity
