LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Updated
da: Opdateret

en: Data type
da: Datatype

en: Contexts
da: Kontekster

en: taxonomy
da: taksonomi

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Add row
da: Tilføj række

en: Entity type
da: Entity-type

en: location
da: lokation

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
