LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Updated
et: Uuendatud

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Contexts
et: Kontekst

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Field mappings
et: Välja mappingud
