LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Data type
fa: نوع داده

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
