LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
