LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Data type
hu: Adattípus

en: service
hu: szolgáltatás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Contexts
hu: Környezetek

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: location
hu: helyszín

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: organization
hu: szervezet
