LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Data type
id: Jenis data

en: Services
id: Layanan

en: taxonomy
id: taksonomi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Field mapping
id: Petakan field

en: Add row
id: Tambah baris

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
