LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Services
lt: Paslaugos

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
