LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: service
mr: सेवा

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
