LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Services
nl: Diensten

en: Contexts
nl: Contexten

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: location
nl: locatie

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
